07191300367 - 09172030360
انتخاب صفحه

آیا مشکلات روانی شما عمیق شده اند؟ آیا به دنبال بهترین روانپزشکان شیراز هستید؟ از این به بعد نگران نباشید، تیم متخصص ما همراه شماست. با تجربه، دانش و استفاده از فناوری های روز دنیا، در کنار شما هستیم تا بهترین راهکارها را به شما ارائه دهیم. همین امروز با ما تماس بگیرید و نوبت خود را تنظیم کنید. شما شایسته بهترین ها هستید!

07136476172-09172030360

آدرس: شیراز بلوار بعثت (حدفاصل چهارراه خلدبرین و فلکه سنگی) مجتمع پزشکی مریم طبقه پنجم – انستیتو سلامت مغز

ایمیل: [email protected]

اینستاگرام: danabrain.ir@

در کلینیک سلامت مغز شیراز، علاوه بر معروفترین روانپزشکان و روانشناسان، متخصصین علوم اعصاب نیز حاضر هستند. در اینجا بیماران می‌توانند علاوه بر درمان‌های دارویی، به کمک علوم اعصاب، از روش‌های غیر دارویی نیز استفاده کنند که شامل تحریک فراجمجمه‌ای مغز، تحریک مغناطیسی مغز (TMS)، نوروفیدبک، تحریک عصب واگ، مدیتیشن و بایوفیدبک می‌شود.

ما، با استفاده از فناوری‌های پیشرفته عصبی (نوروتکنولوژی)، به درمان موثر اختلالات عصب روانشناختی کمک می‌کنیم. نوروتکنولوژی، فناوری‌های نوین هستند که برای بهبود عملکرد مغز استفاده می شوند. این فناوری‌ها می‌توانند به کاهش میزان مصرف دارو یا حتی درمان افرادی که به درمان‌های دارویی پاسخ نمی‌دهند، بسیار تاثیرگذار باشند.

معروف ترین دکتر اعصاب و روان شیراز

تمام این روش‌ها به صورت غیر تهاجمی و بدون درد اجرا می‌شوند و هیچ گونه عوارض جانبی سیستمیک نظیر مشکلات حافظه، افزایش وزن یا اختلال عملکرد جنسی ندارند.

کلینیک سلامت مغز دانا، با بهره‌گیری از بهترین و معروف‌ترین متخصصین اعصاب و روان شیراز، خدمات دارویی و غیر دارویی پیشرفته‌ای را ارائه می‌دهد. این روش‌ها، کاملاً ایمن، مؤثر و از نظر علمی ثابت شده‌اند. نوروتکنولوژی، مزایای برجسته‌ای را در کودکان، نوجوانان و بزرگسالانی که با مشکلاتی همچون خواب، توجه، افسردگی، اضطراب، بیش‌فعالی دست و پنجه نرم می‌کنند، دارد.

تقریباً همه روش‌های درمانی در این کلینیک، شخصی‌سازی شده‌اند و با استفاده از ابزارهای پیشرفته‌ای مثل نقشه‌برداری از مغز در شیراز و تست خواب این شخصی‌سازی انجام می‌شود. روش نقشه برداری مغز با هدف اسکن مدارهای مغز و عملکرد آنها است. بر اساس داده‌های جمع‌آوری‌شده، ما یک برنامه درمانی چند بعدی را تدوین می‌کنیم که شامل تنظیم عصبی، آموزش مغز، روان‌درمانی بازخورد زیستی و اخیراً درمان کتامین برای رسیدگی به طیف گسترده‌ای از مسائل است.

افراد برای مراقبت از سلامت کلی خود به دنبال رویکردی جامع هستند. برخی از افراد ممکن است در مواجهه با مشکلات سلامت روان برای اولین بار، از رویکردی صرفاً دارویی اجتناب کنند. دارو درمانی ممکن است برای همه افرادتاثیرگذار نباشد ما علاوه بر روش های دارویی از روش های غیر دارویی مانند فناوری های عصبی استفاده می کنیم.

برای گرفتن نوبت تماس بگیرید