07191300367 - 09172030360
انتخاب صفحه

کلینیک سلامت خواب شیراز

کلینیک سلامت مغز دانا

تجربه، دانش و استفاده از به روز ترین فناوری های دنیا.

خدمات منحصر به فرد در جنوب کشور 

شما شایسته زندگی بهتر هستید! ما تیمی از بهترین متخصصان روانپزشکی، فلوشیپ اختلالات خواب، روانشناسی و علوم اعصاب در شیراز هستیم که با استفاده از روش های دارویی یا غیردارویی، دانش و فناوری‌های پیشرفته، به شما کمک می‌کنیم تا کیفیت خواب خود را متحول کنید. ما مفتخریم که با بیش از 10 سال تجربه، به کودکان و بزرگسالان زیادی کمک کرده‌ایم تا خواب با کیفیتی داشته باشند.

%

میزان رضایت مراجعین

تعداد مراجعین تا به حال

N

پزشکان با تجربه

متخصصین اختلالات خواب در شیراز با استفاده از دانش و تجربه خود، می‌توانند طیف گسترده‌ای از اختلالات خواب را تشخیص داده و درمان کنند. 

N

رفتار حرفه ای و دوستانه

تیم ما در کار خود حرفه ای عمل خواهد کرد و در عین حال تلاش می‌کنیم تا بهترین تجربه ممکن را برای مراجعین فراهم کنیم.

N

تلفیق علم و هنر

درمان اختلالات خواب، جنس خاصی از هنر است و ما این هنر را با بروز ترین تکنولوژی های جهان ترکیب کرده ایم، تا با بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار دهیم.

خدمات ما

کلینیک سلامت مغز دانا، سال هاست که از فناوری های پیشرفته برای ایجاد پروتکل های هدفمند استفاده می کند. در طول سال ها، ما به طور مداوم، همراه با فناوری های به روز، برای به حداکثر رساندن کیفیت خواب مراجعین خود گام برداشته ایم. نتیجه این است که تا به حال به هزاران نفر در جهت سلامت خواب کمک کرده ایم. خدمات ما شامل ارزیابی توسط متخصصین اختلالات خواب در شیراز، تست خواب در شیراز و استفاده از فناوری های پیشرفته برای بهبود کیفیت خواب است.

بهترین روانپزشک شیراز دکتر ساره شریعتی

متخصص اختلالات خواب

دکتر ساره شریعتی (متخصص اختلالات خواب)، رتبه یک بورد تخصصی روانپزشکی، به همراه تیمی از بهترین متخصصان روانپزشکی، روانشناسی و علوم اعصاب شیراز، با دانش و تجربه در زمینه اختلالات خواب، اختلالات عصب روانشناختی، بالاترین کیفیت خدمات تشخیصی و درمانی را به شما ارائه می دهند. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.دغدغه شما سلامت خواب است؟ بهترین متخصصین خواب شیراز در کنار شما هستند.

فلوشیپ اختلالات خواب

دکتر محمد نامی – دکترای تخصصی مغز و شناخت، فلوشیپ اختلالات خواب در شیراز. مدیر واحد اختلالات و بخش عصب شناختی کلینیک سلامت مغز دانا. دانش آموخته و عضو کارگروه سلامت روان دانشکده پزشکی هاروارد و استاد دانشگاه کانادایی دبی. به همراه سایر متخصصین، برای دریافت بالاترین سطح کیفیت خدمات سلامت خواب.  

دکتر علی محمد کمالی علوم اعصاب

متخصصین علوم اعصاب

متخصصین علوم اعصاب ما با دانش عمیق، بر اساس آخرین یافته‌های علمی و رویکردهای نوین در زمینه سیستم عصبی، اختلالات خواب و فناوری های عصبی، به همراه تیمی از روانشناسان و روانپزشکان، بهترین راهکارهای فناورانه را برای ارائه تجربه جامعی از مراقبت‌های عصب روانشناختی در زمینه سلامت خواب به شما ارائه می‌دهند. تیم علوم اعصاب ما تا به حال بیش از 50 مقاله در مجلات معتبر علمی به چاپ رسانده اند، برای مطالعه اینجا را ببینید.

بی خوابی

بی خوابی یکی از شایع ترین اختلالات خواب است و کمتر کسی را می توان یافت که تجربه هرچند زودگذری از آن را نداشته باشد. آنچه افراد مبتلا به بی خوابی را دچار نگرانی و در بسیاری اوقات درماندگی می کند، تداوم و مزمن شدن بی خوابی است. در کلینیک سلامت مغز، علت بیخوابی شما ارزیابی خواهد شد و درمان های دارویی و غیر دارویی موثری برای شما درنظر گرفته خواهد شد.

خروپف و وقفه تنفسی (آپنه)

آپنه خواب اختلالی است که در آن تنفس فرد به طور مکرر در طول خواب قطع می شود. این قطع تنفس می تواند چند ثانیه تا چند دقیقه طول بکشد و باعث کاهش سطح اکسیژن خون می شود. آپنه خواب یک اختلال جدی است که می تواند عواقب جبران ناپذیری داشته باشد. این اختلال می تواند خطر ابتلا به سکته های قلبی و مغزی و همچنین بیماری آلزایمر را تا سه برابر افزایش دهد. 

اختلالات رفتاری خواب

اختلالات رفتاری خواب، گروهی از اختلالات خواب هستند که باعث حرکات و رفتارهای غیرطبیعی در هنگام خواب می‌شوند. این اختلالات می‌توانند شامل راه رفتن در خواب، حرف زدن در خواب، صحبت کردن در خواب، شب ادراری، دندان قروچه یا فشردن فک‌ها روی هم باشند. در کلینیک سلامت مغز دانا این اختلالات به دقت تشخیص داده شده و راهکارهای دارویی و غیر دارویی برای آن پیشنهاد می شود.

تست خواب

تست خواب در شیراز، تنها روش دقیق و استاندارد برای تشخیص اختلالات خواب است. و با ثبت فعالیت مغز، قلب، تنفس، حرکات چشم و عضلات بدن در طول خواب، به متخصصین ما کمک می کند تا علت مشکلات خواب شما را شناسایی کنند و مناسبترین درمان را برای شما تجویز کنند. ما با استفاده از پیشرفته ترین ابزارهای تشخیصی اختلالات خواب زیر نظر  متخصصین اختلالت خواب، به ارائه باکیفیت ترین خدمات مرتبط با سلامت خواب می پردازیم.

تحریک مغز

یکی از روش های غیر دارویی که می تواند در بهبود کیفیت و عمق خواب تاثیر گذار باشد تحریک مغز است. مطالعات زیادی نشان داده اند که تحریک الکتریکی فراجمجمه ای (tES)، در بهبود کیفیت خواب و عملکردهای شناختی مانند پردازش اطلاعات، حافظه، مهارت های گفتاری و محاسباتی، حرکات، خلاقیت، توجه و دقت، یادگیری و همچنین اختلالات افسردگی، اضطراب و وسواس، بسیار موثر است. این خدمات در کلینیک سلامت مغز درحال انجام است.

مدیتیشن و رواندرمانی

مدیتیشن

در کلینیک سلامت مغز در کنار بهترین روانپزشکان و پزشکان متخصص اختلالات خواب، مربیان متبحر مدیتیشن حضور دارند و مدیتیشن را به عنوان راهکاری برای بهبود سلامت خواب ارائه می‌دهد. این روش، با ایجاد فضایی آرامبخش برای مغز، به بهبود کیفیت خواب کمک می‌کند و در نتیجه، تاثیرات مثبتی بر جنبه‌های مختلف روان انسان می‌گذارد. مدیتیشن با کاهش اضطراب و بهبود خلق و خو، به بهبود عملکرد مغز و ایجاد هم‌آوایی در آن کمک می‌کند.

با ما در تماس باشید

آدرس:

شیراز بلوار بعثت (حدفاصل چهارراه خلدبرین و فلکه سنگی) ساختمان پزشکی مریم طبقه پنجم کلینیک اختلالات خواب شیراز

ساعات کاری 9 صبح الی 9 شب

تلفن:

07191300367  –  09172030360

اینستاگرام:

 danabrain.ir@

کلینیک سلامت مغز دانا

07136476172 - 09172030360

شیراز بلوار بعثت کوچه 16 ساختمان پزشکی مریم طبقه پنجم

برای گرفتن نوبت تماس بگیرید